Küttesüsteemid

Tegeleme küttesüsteemide rajamise ja hooldamisega eelkõige Tallinnas- ja Harjumaal ning Hiiumaal. Suuremahuliste projektide puhul ka üle Eesti. Meie peamiseks eeliseks on kiire reageerimine just kõikvõimalikes avariiolukordades, vastame ööpäevaringselt telefonile ning teostame ka planeeritud töid lühikeste tähtaegadega.

Muuhulgas paigaldame põrandaküttesüsteeme ja radiaatoreid, torustikke ning peatrasse koos seadmetega moodulmajadele. Samuti moodulmajade kanalisatsiooni, tarbevee- ja sprinklersüsteeme.

Küttesüsteemide ehitus-, remondi- ja hooldusteenused:

– Kortemajade, eramajade radiaatori- ja põrandaküttesüsteemide ehitus
– Küttetorustike läbipesu (loodusliku pesuainega)
– Põrandaküttesüsteemide pesu – torustike läbipesu, katelde pesu
– Kütteseadmete pesu (plaatsoojusvaheti, küttespiraal, boiler jm lahendused)
– Kraanide, siibrite ja teiste küttesüsteemi osade vahetus
– Ajamite ja releede vahetus
– Santehniliste seadmete paigaldamine (boilerid, segistid, valamud, wc-pott jne)

Millal peaks küttesüsteemi hooldama?

Sageli ilmnevad küttesüsteemi vead just kütteperioodi algul, seega peaks enne kütteperioodi aegsasti hooldusteenuse tellima, hiljemalt septembris. Reeglina tähendavad esimesed külmad spetsialistidele tihedat töögraafikut, mistõttu võivad esimesed külmad ilmad kaasa tuua ka keskmisest rohkem ebameeldivusi. Keskeltläbi võtab soojussõlme pesu aega 3-5 tundi.
Kuna kütteperioodi lõpus on ilmnenud vead värskelt meeles, oleks täiesti mõistlik hooldusteenus tellida ka kohe kevadel, sel juhul pole siis vajadust sügisel süsteemi hooldada.

Millal on olukord küttesüsteemiga kriitiline?

Kõigepealt ilmnevad probleemid kraaniveega, kui kuumaveekraani tuleb aina enam avada, kuid vesi soojeneb tavapärasest vähem. Hoone kütte puhul on veale keerulisem jälile saada, peamiselt väljenduvad vead hoopis arvetel, kui ilmad on aasta aastalt samad, aga arved kasvavad pidevalt — see tähendab, et katel töötab pidevalt, aga sooja ei tooda.