Torustike läbipesu

Teostame tööstushoonete-, spordihoonete-, kortermajade-, eramajade ja muude soojussõlmede plaatsoojusvahetite-, küttespiraalide- ja põrandakütte torustike läbipesu.
Meie eripäraks on paljude spetsiifiliste küttesüsteemi osade pesemine, paljud konkurendid sedalaadi teenust ei paku. Peseme muuhulgas ka suuri tööstuslikke soojusvaheteid (tööaeg mitmest nädalast mitme kuuni).

Miks peab torustikke läbi pesema?

Mõistlik on kogu trassi ja küttesüsteemi pesta korraga, siis ei liigu süsteemis mustust. Soe vesi on reeglina must, külm puhas.

Millal torustikku pesta?

Mõistlik on torustikke läbi pesta siis, kui ei ole kütteperiood, nii ei pea kannatama külma tuba. Nimelt, põrandakütte torustiku ja radiaatoripesu puhul täidetakse süsteem külma veega. Torustiku pesuvee temperatuur peaks olema u 25-30°C, külma ilmaga on keeruline antud veetemperatuuri hoida. Väljapääsuks on siiski enne torustiku läbipesu maja täisvõimsusel kütta, et soojus salvestuks.

Millega torustikku pestakse?

Kasutame torustiku pesuks puhastusvedelikku nimega Termorens. Tegu on loodussõbraliku vahendiga, mida võib kasutada ka paljakäsi, kuigi kummikinnaste ja kaitseprillide kasutamine on soovituslik.

Termorens on ainulaadne keskkonnasõbralik puhastusvedelik, mille toime võrreldes teiste puhastusvedelikega on erakordselt tõhus. Termorens puhastusvedelik murendab ja lahustab saasteained.

Termorens on happeline vedelik (pH=1,4, neutraalsel vedelikul pH=7) mille koosseisu kuuluvad: sidrunhape, fosforhape, inhibiitor, tensiidid. Nimetatud happed on bioloogiliselt lagunevad. Termorens pesulahuse võib tarvitamisjärgselt valada kanalisatsiooni.